מי אנחנו

בעלת האתר והמנהלת המקצועית של מערכת אבחון Ididact הינה אסתי אלבז שיפר.

אסתי הינה מאבחנת דידקטית וותיקה בעלת 26 שנות ניסיון בתחום חינוכי, בעלת תואר שני, מוסמכת משרד החינוך ומורה בחינוך המיוחד.

אסתי מומחית בלקויות למידה, ניהלה מרכז למידה ופרא רפואי 4 שנים, במסגרת עבודתה לימדה והכשירה ילדי גן חובה במוכנות לכתה א' ,עבדה עם ילדים בקבוצות גיל שונות בחינוך המיוחד ובהוראה מתקנת מכתה א'-יב' ובשילובם בחינוך הרגיל.

השתתפה במחקר של ד"ר עמלה עינת בנושא אבחונים לאסירים בבתי כלא.

אסתי משמשת גם כמאמנת קבוצתית להעשרה אישית ולהתמודדות עם קשב וריכוז ומשתמשת בדרכי למידה וסביבה לימודית אינטרנטית .

לאסתי ניסיון של שנים רבות בעבודה פרטנית עם מאובחנים והיא משלבת הדרכת ההורים, מורים ומטפלים תוך כדי בניית תוכנית טיפולית והתאמת דרכי היבחנות.

בשל חשיבות האבחון המקיף, אסתי משלבת ועובדת במקביל עם פסיכולוגים חינוכיים ,נוירולוגים ופסיכיאטרים תוך שיתוף פעולה מלא ,כי רק בעבודה מערכתית ניתן להשיג פתרונות .

מתוך הבנת הצרכים של המאבחנים הדידקטיים אשר משקיעים שעות עבודה רבות ומייגעות בעריכת דוחות האבחון ואפילו יש כאלה שהתייאשו ושוקלים להפסיק מעמסה זו ,הבאתי לכם בדיוק את התשובה והפתרון בשבילכם  ,  מערכת Ididact פותרת ועוזרת לכם מאבחנים יקרים לצמצם שעות עבודה יקרות ,המערכת בונה את דוח האבחון הסופי בזמן מינימלי של דקות לחסכון אדיר של שעות עבודה רבות בכל אבחון.

המערכת מבוססת על הידע והניסיון הרב שנצבר אצלה בעבודה מול מאובחנים מורים והורים ומהצורך בקבלת מענה מהיר ומיידי של דוח אבחון בזמן אמת.

אסתי עומדת לרשות כל מאבחן שיחפוץ להתייעץ ולעשות שימוש במערכת המתקדמת ביותר הקיימת בשוק בתחום הציינון הממוחשב.

 

יהודית שיפר הינה שותפה לדרך ולבניית מערכת איידידקט.

יהודית שיפר מורה אקדמאית מנוסה ,חינכה במשך עשרות שנים תלמידי חטיבות ביניים והיתה שותפה לעשיה חינוכית רבת שנים של כל מגזרי אוכלוסיית התלמידים.

ניסיונה של יהודית והתמודדותה עם מגוון רחב של תלמידים, פיתוח שיטות הוראה מערכתית בביה"ס עם צוות פרט וגורמים מקצועיים בלתי פורמאליים תרם תרומה רבה לבניית המערכת Ididact שנבנתה תוך הקפדה על הצרכים המיוחדים של המאבחנים העושים שימוש במערכת זו.

ליצירת קשר מלא פרטים